Nagy Zsolt - agent
zsolt.nagy@blondyromania.ro
0749-156016
SC BLONDY ROMANIA SRL
540390 Tg-Mures, Romania
str. Budiului nr. 68
Tel/fax: +40 265 268.619, 237.086, 267.004
E-mail: office@blondyromania.ro

ORAR
Luni-Vineri: 8:00-16:00
Sâmbătă, Duminică: Închis

Cum ajungeti la noi?

Dinspre Bucuresti - Sighisoara:
    Intrati în oras si înainte de benzinăria MOL virati stînga, la primul sens giratoriu iesiti pe prima iesire si mentinand directia de înainte pînă la intersectia cu soseaua Centru - Cluj, virati stînga, treceti peste sensul giratoriu din fata Kauflandului ,după care la prima ocazie unde insula dintre cele două benzi vă lasă să vă întoarceti , intrati pe strada perpendiculară soselei pe stanga, pe strada Alba Iulia după care intrati  pe a doua stradă la dreapta in curte.

Dinspre Reghin:
    Traversati centrul orasului si intrati pe drumul către Cluj Napoca. După sensul giratoriu din fata  Kauflandului la prima ocazie unde insula dintre cele două benzi vă lasă să vă întoarceti , intrati pe strada perpendiculară soselei,pe stanga, pe strada Alba Iulia după care intrati  pe a doua stradă la dreapta, in curte.
.

Dinspre Cluj Napoca:
    Intrati în oras si dupa Hotel Ciao virati dreapta pe strada Alba Iulia după care la a doua stradă către dreapta intrati în curte.

Coordinate GPS: N46.5264 - E24.5455
BlondyRomania_harta
Kluzsán Attila - administrator
attila.kluzsan@blondyromania.ro
0745-389670
Dali Timea - product manager Syngenta flori, Brandkamp
timea.dali@blondyromania.ro
0744-327098
Kluzsán Ilona - sef birou, facturare
ilona.kluzsan@blondyromania.ro
0749-154647
Görög Rita Dalma- contabilitate
rita.gorog@blondyromania.ro
0746-175677
Kelemen Edith - facturare
edith.kelemen@blondyromania.ro
0752-192332
Pánczél Tibor - fitofarmacist
tibor.panczel@blondyromania.ro
0755-052774
Berekméri Miklós - Product Manager sisteme de irigare
miklos.berekmeri@blondyromania.ro
0746-253467
Gyurka Emőke - fitofarmacist
emoke.gyurka@blondyromania.ro
0746-253466
Nagy Istvan - agent
istvan.nagy@blondyromania.ro
0740-208495
Ercsei Bálindt - agent
balindt.ercsei@blondyromania.ro
0746-175666
Böjte Attila - agent
attila.bojte@blondyromania.ro
0746-175705
Sogor Eszter - inginer horticol
eszter.sogor@blondyromania.ro
0742-110480
Fekete Denes - sef de ferma
denes.fekete@blondyromania.ro
0745-389669
Nagy Ferenc Barna - agent
barna.nagy@blondyromania.ro
0742-110458
Blondy Romania. Toate drepturile rezervate.

Informatii despre magazin

Blondy Romania, 540390 Tg-Mures, Romania str. Budiului nr. 68
Sunati-ne acum: +40 265 268.619
E-mail: office@blondyromania.ro
PRODUSE   |   CATALOAGE   |   FERMA   |   GALERIE   |   CONTACT   |   ON-LINE SHOP / FITOFARMACIE
Biro Zsuzsanna - product manager Duna-R, Rijk Zwaan, Mazzoni
zsuzsa.biro@blondyromania.ro
0744-399846
Berekmeri Domokos: - agent
domokos.berekmeri@blondyromania.ro
0746-175696
Kelemen Zoltán - Product manager Babolna-Bio
zoltan.kelemen@blondyromania.ro
0749-157022
ing. Koncz Róbert - inginer horticol
robert.koncz@blondyromania.ro
0749-156474
Galfi Csongor - inginer horticol
csongor.galfi@blondyromania.ro
0748-063440
ing. Miklós Csaba - product manager Syngenta flori, Brandkamp
csaba.miklos@blondyromania,ro
0741-113595
Kovacs Andrea - contabilitate
andrea.nemeth@blondyromania.ro
0741-197846
Jánosi Szilárd - Agent
szilard.janosi@blondyromania.ro
0751-036465
Székely Júlia - Product manager Syngenta flori, Brandkamp
julia.szekely@blondyromania.ro
0741-197946